Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. kolo: MFK Havířov - Bystřice pod Hostýnem 4:1

Mladší dorostenci se v posledních kolech dostávají do patřičné pohody, což zvrzují i výsledkově. Navíc trenér Kodenko se musí často obejít bez svých tradičních opor, neboť ty musejí zaskakovat za marody v "A" týmu. V posledním utkání tak kouč musel postrádat Pechu a Čápa. Přesto konsolidovaný celek neponechal nic náhodě a svého soupeře jasně přehrál.

7. kolo: Frýdek-Místek - MFK Havířov 1:1

podrobnosti dodáme

6. kolo: MFK Havířov - Hlučín 1:1 (0:0)

Branka: 79. Kodenko

Domácí hráči se dlouho přetahovali se soupeřem nejenom o výsledek, ale i o to, kdo bude tahat za pomyslný delší konec provazu. Hosté se před koncem utkání dokázali dostat do jednobrankového vedení, ale poctivou a trpělivou hrou Havířova o tři body přišli, když se trefil Kodenko.

5. kolo: MFK Zábřeh - MFK Havířov 0:1

podrobnosti přineseme později

4. kolo: MFK Havířov - Hranice 1:1

Branka: Kodenko.

Utkání mělo velice solidní úroveň, kdy domácí hráči tahali po většinu zápasu za delší konec pomyslného provazu. Nakonec se přece jenom hosté dočkali vyrovnání a ze severu Moravy si odvážejí cenný bod.

(mca)

3. kolo: NH Ostrava - MFK Havířov 1:0

Utkání mělo vyrovnaný průběh. Jenže ve druhém poločase selhali střelci hostí a domácí své šance jedenkrát proměnili. Trenér Kodenko se v poločase zlobil na přístup vedení klubu v posunech hráčů a tréninkovým možnostem a tím zřejmě přenesl svou nervozitu na hráče, kteří nepodali standardní výkon.

(mca)

1. kolo: FC Valašský - MFK Havířov 1:4 (0:3)

Branky: 8. Vandriak, 34. Horniak, 36. Kodenko, 62. Kramár. Rothodčí: Holub. ŽK: Světlík.

Sestava MFK: Toman-Szkwara, Sládek, Čáp, Menoušek-Kramár (65. Bureš), Horniak, Michalčík (46. Pecha), Vandriak (46. Červeňák)-Kodenko, Světlík (58. Schovajsa).