Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z Olympu pád do tvrdé reality - MFK prohrálo ve Vratimově

Havířovské béčko nedokázalo navázat na mimořádný výkon z Karviné, kdy z nepřizníveho stavu dokázali zápas otočit a vyhrát rozdílem třídy. Tentokrát ve Vratimově hráči nepodali optimální výkon a na svého soupeře nestačili. Po individuálních chybách se domácí celek dostával do jasných příležitostí a taky je trestal.

Dorost láme rekordy a sune se na Olymp

Havířovské béčko se má k světu. Po nedělní vynikající remíze s ČSAD Havířov 2:2 ve čtvrtek porazilo v Karviné místní tým 5:3 a to v poločase prohrávalo 0:2.

Trenér Vančák si odbyl vítěznou premiéru

Havířov 20, září 2006 - mca

Havířovské "béčko" zajíždělo ke svému dalšímu utkání do Třince. Tam dokázali porazit nepříjemného soupře hokejovým výsledkem 5:3. Navíc trenér Ota Vančák si odbyl vítěznou premiéru coby hlavní kouč, neboť Petr Válek odešel trénovat "B" muže MFK místo Milana Zimy, který převzal žezlo u "A" mužů.

Zápas měl podle Vančáka velmi solidní úroveň a jeho svěřenci si sáhli za hranici svých sil. "Velmi solidně odehrál utkání Fišer, který nezvykle nastoupil na postu středního obránce," pochvaloval si kouč. "Měli jsme ze zápasu obavy, neboť nemocni byli dva brankáři a my museli sáhnout do mladších. Nakonec jsme to zvládli díky kolektivnímu pojetí," chválil hráče Vančák dále.


Další utkání nedokázali dorostenci dovést do tříbodového konce

Havířov 11, září 2006 - mca

Ani v dalším utkání nedokázali béčkovi dorostenci přetrhnout šňůru nezdaru. Proti Bílovci byli sice lepším mužstvem, ale neproměňování šancí jim zlomilo vaz.

MFK Havířov - Bílovec 1:3. Branka: Fišer.

Nadějný stav po poločase vyprchal hned v úvodu druhého

Havířov 3, září 2006 - mca

V dalším kole KP se staršímu dorostu nedařilo. Na půdě v Orlové prohrál 0:6, byť výsledek je k průběhu utkání hodně krutý a zkresluje výkony obou mužstev.

"Nebyli jsme až tak horším týmem. Měli jsme několik solidních příležitostí, ovšem to co neproměnil například Szabo, je nemožné," spílal asistent trenéra Oto Vančák.

Domácí se dostali do jednobrankového vedení, kterým ukončili první poločas. Kdyby o dvě tři branky prohrávali, nikdo se nemohl divit. Ve druhém poločase však vstřelili rychle druhou respektive třetí branku, což havířovské dostalo do kolen.

Sestava MFK: Pohludka-Machel, Klimek, Matůšek, Doubek-Pecha, Tkáč, Chocholáček, Förster-Wojtowicz, Szabo.

Přesvědčivé vítězství se rodilo těžce

Havířov 29, srpen 2006 - mca

V úterý bylo na programu vložené kolo KP dorostu. MFK přivítal na svém hřišti Frenštát pod Radhoštěm. Tým, který v dosvadním ročníku nesesbíral ani bod a nevstřelil branku.

Domácí hráči se nedokázali dlouho prosadit, byť oproti poslednímu utkání udělal trenér Válek razantní změnu v útoku. Místo nevýrazných Fišera a Wojtowicze nastoupili Koller a Chocholáček. Přesto to dlouho vypadalo, že ani tento směr není tím zlomovým.

Nakonec se MFK dočkal snadného vítězství, když se dvakrát trefil Kučerák, Jednou Pecha a Klimek.

MFK Havířov - Frenštát pod Radhoštěm 4:0

Branky: Kučerák 2, Pecha, Klimek. Diváků: 50.

Totální selhání ve druhém poločase

HAVÍŘOV 27, srpen 2006 - mca

Domácí hráči vstoupili výborně do utkání a bezzubého soupeře do poločasu přehráli o dvě branky. Navíc byli jasně lepším mužstvem a nic nenasvědčovalo tomu, že by měli přijít o velmi důležité tři body.

A v tom je fotbal krásný a zároveň krutý. Ve druhém dějství na plac přišel jiný celek. Trenér Válek se nestačil divit a hosté během několika minut vyrovnali nejenom hru, ale i skóre. Z kopaček Havířova se vytratila pohoda, propadal systém hry a najednou bylo zle. "Nechci lamentovat, ale po třech zápasech máme pět bodů, s čímž počítal málokdo. Přesto je hodně práce. Hráči v kritických momentech přestávají chápat, co se od nich požaduje," pravil Válek.

MFK Havířov - Rýmařov 2:2

Branky: 5. a 44. Kučerák. Bez karet. Diváků: 150.

Sestava MFK: Bělunek-Doubek (26. Förster), Klimek, Matoušek, Machel-Tkáč, Kučerák, Pecha, Chocholáček-Wojtowicz (65. Koller), Fišr (64. Burkot).

Veledůležitý bod z Bruntálu zaříd il Kučerák

HAVÍŘOV 21, SRPEN 2006 - mca

Ani ve druhém svém vystoupení v nové sezóně nepoznali hráči béčka hořkost prohry. V Bruntále se rvali o výsledek do konce a nepřiznivý stav otočili ve druhém poločase, když se trefil Kučerák.

Havířovští na horké půdě v Bruntále nezačali nejlépe, v poločase šli do kabin s jednogólovým mankem. Navíc si chtěli domácí hráči zpravit chuť, když v prvním kole prohráli 0:8. Bruntál se dostal do vedení z penalty, která byla smyšleným činem hlavního rozhodčího. Po přestávce se hosté dostali do zápasu a nejenže vyrovnali, ale mohli dokonce vyhrát.

Bruntál - MFK Havířov 2:2

Branky: Kučerák 2. Rozhodčí: Ostřanský. ŽK: nikdo. Diváků: 50. Poločas: 2:1.

Sestava MFK: Bělunek - Förster, Doubek, Matůšek, Machel-Koller, Kučerák, Klimek, Chocholáček-Fišer, Wojtovicz. Střídání: Burkot, Parolek, Sabo.